Ancelotti poludio! Gdje da igramo protiv Liverpoola?

Serie A 11. ruj 201921:37 > 21:42
Sebastian Widmann/Getty Images

Trener Napolija, Carlo Ancelotti je bio bijesan nakon što je vidio kako izgledaju svlačionice na Sao Paolu.

Francesco Pecoraro/Getty Images

Tijekom ljeta na stadionu Napolija su se vršili rekonstrukcijski radovi, a zbog ovoga je ova momčad svoje prve dvije utakmice protiv Fiorentine i Juventusa igrala u gostima.

Ipak, čini se da je Ancelotti provjerio kakvo je trenutno stanje i čini se da je bio šokiran sa onim što je vidio i dao je izjavu za službenu web-stranicu Napolija.

Vidio sam uvjete u svlačionicama San Paola. Bez riječi sam. Prihvatio sam zahtjev kluba da prve dvije utakmice u sezoni igramo u gostima kako bi posao mogao biti dovršen, kako je i obećano.”

Možete izgraditi kuću za dva mjeseca, a oni nisu mogli obnoviti svlačionice! Gdje trebamo igrati utakmice protiv Sampdorije i Liverpoola?”

“Iznerviran sam neadekvatnošću i neprofesionalnošću onih koji su morali raditi na ovom poslu. Kako bi regija, općina i povjerenici mogli zanemariti preuzete obaveze prema nama?”

“Vidim nepoštovanje i nedostatak brige za momčad, klub i grad. Razočaran sam.”, rekao je trener Napolija.