Pašalić potvrdio pobjedu Spartaka u velikom derbiju!

Rusija 27. stu 201718:08 > 18:09
Epsilon Getty Images Sport

Posljednji susret 18. kola Premier lige mogli ste pratiti u programu Sportkluba. I sigurno niste požalili ako ste posljednjih nekoliko sati posvetili ruskom nogometu...

U utakmici na Otkrytiye Areni viđena su čak četiri pogotka, od čega tri u prvom poluvremenu, Aleksandar Samedov je doveo domaći Spartak u prednost pogotkom u 19. minuti.

Igrači moskovskog kluba jedanaest minut kasnije odigrali su prekrasnu akciju koju je pogotkom završio Brazilac Luis Adriano za udvostručenje vodstva crvenih u ovom vrlo važnom susretu ruskog prvenstva..

Zenit je samo pet minuta kasnije uspio smanjiti na 2:1 pogotkom iskusnog Domenica Criscita.

Spartak je utakmicu završio s deset igrača, jer je pet minuta prije kraja Fernando dobio drugi žuti karton.

Bez obzira na činjenicu da su završnicu na terenu proveli s igračem manje, domaći su uspjeli postići i treći gol, u osmoj minuti sudačke nadoknade naš Mario Pašalić iz kontre je zaključio sudbinu gostiju iz Sankt Peterburga koji tako ni peti uzastopni put nisu uspjeli slaviti u gostima kod Spartaka.

Aktualni prvak ovom pobjedom smanjio je zaostatak za Zenitom na samo dva boda, ali i dalje zaostaju velikih osam bodova za prvim mjestom, koje nakon 18 kola drži gradski suparnik Lokomotiv.