21.11.2020 | 16.32

VIDEO Lovren lijepo zabio za bod Zenita

Zenit St Petersburg

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Dejan Lovren bio je strijelac za Zenit iz Sankt Peterburga koji je u dvoboju 15. kola ruskog prvenstva odigrao 2-2 (1-1) na gostovanju kod Ahmata u Groznom.

Lovren je u 48. minuti doveo Zenit u vodstvo od 2-1 odličnim udarcem glavom s osam metara nakon ubačaja Douglasa Santosa. Bio je to drugi Lovrenov pogodak za Zenit u ruskom prvenstvu.

Inače, Zenit je poveo i sa 1-0 golom Kuzjajeva (16), na 1-1 poravnao je Berisha (26), a isti je igrač postigao i drugi gol za Ahmat iz kaznenog udarca u 53. minuti.

Lovren je odigrao čitav susret za Zenit, dok je svih 90 minuta u momčadi Ahmata odradio Zoran Nižić.

Zenit sada ima 31 bod, kao i vodeći CSKA iz Moskve koji će svoj susret 15. kola igrati u nedjelju na svom terenu protiv Sočija, dok je Ahmat peti sa 24 boda, jednim više od šestog Sočija. (h)