Dribling sezone Vlašića, pobjednički gol Bistrovića

Rusija 20. ruj 202014:55 > 15:00
(Photo by Epsilon/Getty Images)

Hrvatski dvojac Nikola Vlašić i Kristijan Bistrović odigrao je ključnu ulogu u gostujućoj pobjedi CSKA.

U 8. kolu ruske Premier lige CSKA je u gostima pobijedio Ufu s 1:0, a briljirao je hrvatski dvojac Nikola VlašićKristijan Bistrović. Vlašić je već u ranoj fazi utakmice pokazao kako se neće još dugo zadržati u redovima ruskog velikana, izvevši čudesan dribling između trojice protivničkih igrača.

Drugi hrvatski nogometaš Kristijan Bistrović, koji je u igru ušao u nastavku, iskoristio je priliku iz 65. minute kada se našao u dobroj šansi u 16-ercu te zakucao loptu pod prečku. Bila je to još jedna pobjeda CSKA na hrvatski pogon. Naime, Vlašić ove sezone već ima četiri pogotka i dvije asistencije, dok je Bistroviću ovo drugi pogodak ove sezone.

CSKA je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto iza Zenita s jednim bodom zaostatka.