Bez pogodaka u Moskvi, Ćorluka izašao pred kraj susreta

Rusija 30. kol 202016:55 > 17:03
Photo by Alex Grimm/Getty Images

Očekivalo se da ćemo vidjeti jedan pravi ruski derbi, no ostali smo uskraćeni za golove

Lokomotiv Moskva ni u četvrtoj utakmici zaredom nije uspio stići do pobjede, na domaćem terenu remizirali su protiv Zenita 0:0.

Utakmica nije bila nešto posebno napeta, s obzirom da gostujući sastav nije uputio nijedan udarac u okvira gola domaćeg vratara Guilhermea.

No, zanimljivo je da su dva pogotka na utakmici poništena. Prvo je u 12. minuti zabio Lokomotiv, no sudac Moskalev nakon korištenja VAR-a nije priznao pogodak zbog zaleđa. Isto se dogodilo i u 53. minuti kada je ovaj put Zenit postigao pogodak, no ponovno se oglasio VAR.

Kad je riječ o hrvatskim nogometašima, Vedran Ćorluka za domaći, odnosno Dejan Lovren za gostujući odradili su svih 90 minuta, a Ćorluka je u završnici utakmice dobio žuti karton, a na kraju je i izišao zbog moguće ozljede.

Ovim remijem momčad iz ruske prijestolnice je na sedmom mjestu sa osam bodova, dok su gosti na drugom mjestu sa 13 bodova.