30.06.2020 | 21.44

VIDEO Vlašić junak svog CSKA zbog velikog kiksa golmana

Nikola Vlašić bio je junak svog CSKA u pobjedi nad gradskim rivalom Spartakom 2:0

nikola vlašić

Epsilon/Getty Images

Splićanin je postigao oba pogotka na utakmici i svojoj je momčadi donio vrlo vrijednu pobjedu s kojom su još uvijek u igri za Ligu prvaka.

Vlašić je prvi pogodak postigao u 27. minuti nakon velikog kiksa protivničkog vratara Maksimenka. CSKA je potvrdio pobjedu u 96. minuti novim pogotkom nakon odlične kontre i asistencije Sigurdssona.

Spartak je od 77. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Roman Zobnin. Vlašić je na terenu proveo cijeli susret, dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 68. minuti.

CSKA je ovom pobjedom ostao na petom mjestu ljestvice i još uvijek su u igri za drugo mjesto koje drži Lokomotiv našeg Vedrana Ćorluke. Zenit je praktički nedostižan sa 56 bodova na vrhu.

Vlašić je s ova dva gola došao na brojku devet u sezoni i on je prvi strijelac svoje momčadi.