Zenit zabavio gledatelje strašnom golijadom

Rusija 14. ožu 202016:12 > 16:13
Epsilon / Stringer

Nogometaši Zenita odigrali su briljantnu utakmicu ruskog prvenstva protiv Urala.

Nakon nešto slabijeg izdanja i remija s UFO-om, nogometaši Zenita bijes su iskalili na Uralu u susretu 22. kola ruskog prvenstva.

Ruska liga jedna je od rijetkih koja još uvijek dopušta igru svojim klubovima, a Zenit je svakom novom pobjedom korak bliže osvajanju naslova prvaka. Protiv Urala pokazali su fantastičnu razinu efikasnosti slavljem od čak 7:1!

Strijelci u prvom poluvremenu bili su Azmoun (2), Dyzuba i Malcom, a još tri pogotka u nastavku pridodali su Dyzuba, Driussi i još jednom Iranac Sardar Azmoun. Počasni pogodak za goste zabio je Panyukov s bijele točke.

Zenit je vodeća momčad lige s okruglih 50 bodova, devet manje na drugom mjestu ima ove sezone sjajni Krasnodar dok je treći Rostov s 38 bodova. Lokomotiv i CSKA zaokružuju top pet.