Španjolci potukli Kostariku

Getty Images/Stu Forster

Nogometaši Španjolske uvjerljivo su svladali reprezentaciju Kostarike rezultatom 5:0 u prijateljskom susretu u Malagi.

Furija se na sjajan način oprostila od domaćih navijača kad je riječ o ovoj godini. Od starta utakmice je krenula silovito i već u šestoj minuti preko Jordija Albe povela 1:0. U 23. je Morata povisio na 2:0, da bi u drugom poluvremenu bila viđena još tri pogotka u mreži Kostarikanaca.

David Silva je sjajnu partiju okrunio pogocima u 51. i 55. minuti da bi konačan rezultat postavio Andres Iniesta u 73. minuti.

Lopeteguijevu momčad u utorak očekuje još jedan susret, posljednji u ovoj godini, kad u St. Peterburgu gostuju Rusiji, bit će to prilika za Španjolce da stave točku na sjajnu godinu u kojoj su na devet utakmica zabilježili osam pobjeda i jedan remi.

Kad je riječ o eurospkim momčadima, utakmicu u subotu igrala je i Češka, koja je bila bolja od Katara 1:0.