Kolumbijci iz Atalante briljirali protiv Venezuele

(Photo by Raul Arboleda-Pool/Getty Images)

Napadači Kolumbije Luis Muriel i Duvan Zapata bili su iznimno raspoloženi noćas protiv Venezuele

I kolumbijska nogometna reprezentacija uspješno je započela svoju kampanju za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Kataru, u Barranquili su 3:0 pobijedili goste iz Venezuele.

Svi golovi pali su u prvom poluvremenu, a utakmicu je zasjenila stravična ozljeda braniča Bayera Leverkusena, Santiaga Ariasa. U osmoj minuti susreta Arias se borio za loptu protiv napadača Granade Darwina Machisa, a lijeva noga ostala je duboko zakopana u teren te je tako slomio gležanj lijeve noge.

U 16. minuti Kolumbijci dolaze do prvog pogotka, Duvan Zapata je zabio, a samo 10 minuta kasnije na 2:0 povećao je njegov klupski suigrač iz Atalante, Luis Muriel. Muriel je zabio i za konačnih 3:0 u samoj završnici prvog poluvremena.