Brazil iz Sao Paula ispratio Boliviju s pet komada

(Photo by Amanda Perobelli - Pool/Getty Images)

Noćas je na Corinthians Areni u sklopu kvalifikacija za svjetsku smotru u Kataru Brazil razbio Boliviju

Noćas su odigrane dvije utakmice južnoameričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru. Brazil je svladao Boliviju s 5:0, dok je Kolumbija utrpala dva gola manje Venezueli.

Brazilce je u vodstvo u Sao Paulu doveo Marquinhos nakon fantastičnog centaršuta Danila u 16. minuti, a 14 minuta kasnije Firmino povećava vodstvo na 2:0, a s tim rezultatom se otišlo i na poluvrijeme.

Ponovno je Firmino bio strijelac za 3:0, ovaj put na asistenciju Neymara. Da ne bi zabijali samo Brazilci, pobrinuo se Carrasco koji je zabio autogol na štetu svoje reprezentacije i time je Brazil otišao na 4:0

Za konačnih 5:0 zabio je igrač Barcelone Philippe Coutinho koji je potvrdio pobjedu u 73. minuti.