EURO 12. lip 20198:56 > 9:00

Gol Edina Džeke Talijanima na kraju nije bio dovoljan za bod, a napadač BiH u drugom poluvremenu nakon jednog duela s Giorgiom Chiellinijem ostao je krvave glave

Bosna i Hercegovina je u teškoj situaciji nakon četiri kola kvalifikacija za Euro 2020.

Nakon poraza u Torinu od Italije 1:2 tek su na petom mjestu skupine J sa samo četiri boda. Azzurri su im pobjedom pobjegli na plus osam, Finska je na plus 5, a ispred su i Armenci i Grci.

Jedini gol za Zmajeve u Torinu zabio je Edin Džeko u prvom poluvremenu nakon sjajne akcije. Ipak, u nastavku Talijani su to okrenuli i uzeli tri boda.

U drugom poluvremenu Dijamant je nakon jednog duela s Giorgiom Chiellinijem ostao krvave glave. Ipak, ubrzo nakon što mu je pružena pomoć, nastavio je utakmicu.

– Gore nije moglo, ali mislim da smo odigrali veliku utakmicu, a isto tako mislim da nismo smjeli izgubiti. Računali smo da ćemo imati više bodova, ali danas svi igraju nogomet. Puno je utakmica do kraja, puno bodova u igri. Sigurno će nam nedostajati bodovi protiv Finske, no moramo ih dobiti kod kuće, dobiti u Grčkoj – rekao je Džeko nakon utakmice.