11.06.2019 | 22.10 > 22:38

Italija nakon preokreta srušila Žutog i BiH!

Italija je preokretom u 4. kolu kvalifikacija za Euro 2020. u Torinu pobijedila Bosnu i Hercegovinu 2:1.

Zmajevi su na odmor otišli s prednošću koju je u 32. minuti nakon sjajne akcije donio Džeko.

Azzurri su izjednačili u 49. minuti prekrasnim golom Insignea, da bi im pobjedu u 86. minuti donio Verratti.

Finska je nastavila sa sjajnim rezultatima te su s 2:0 slavili kod Lihtenštajna golovima Pukkija i Kallmana.

Za iznenađenje se u toj skupini pobrinula Armenija koja je s 3:2 slavila u Grčkoj. Karapetian, Gazarjan i Barsegjan zabili su za goste, dok Grcima ništa nisu značili golovi Zece i Fortounisa.

Italija je vodeća s 12 bodova, Finska je na devet, Armenija na šest, Grčka i BiH na četiri, a Lihtenštajn bez bodova.