Šok za Portugal i Juve! Ozlijedio se Cristiano Ronaldo

EURO 25. ožu 201921:21 > 21:26
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

U kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na EURO 2020. godine između Portugala i Srbije ozlijedio se najbolji napadač svijeta Cristiano Ronaldo.

34- godišnji Portugalac je trčao za jednom dubinskom loptom kada se primio za mišić desne noge i odmah pokazao da ne može nastaviti igru. Oko njega nije bilo nikoga i takve ozljede nekad znaju biti najgore.

Ovo je veliki problem za Portugal koji je remizirao u prvom susretu kvalifikacija protiv Ukrajine, a trenutno igraju 1:1 sa Srbijom. Srbi su poveli pogotkom Tadića u 7. minuti iz jedanaesterca, dok su domaćini izjednačili prekrasnim pogotkom Danila u 41. minuti.

Neće biti sretni ni u Juvetnusu koji je bez Cristiana Ronalda druga momčad. Ako je ozljeda teže prirode ovo bi mogao biti nenadoknadivi gubitak za “Staru Damu” u borbi za Ligu prvaka.