Mađari čekali Modrića, a došao im Vlašić

EURO 22. ožu 201921:53 > 21:55
sport klub

Nogometaši Zlatka Dalića nakon sat vremena leta stigli su u Budimpšetu. Letjeli su u istom avionu kojim su se vratili iz Moskve u Zagreb na čudesan doček pred 550 tisuća navijača. Hrvatski reprezentativci dočekani su kao kraljevi.

Nogometaši Zlatka Dalića nakon sat vremena leta stigli su u Budimpšetu. Letjeli su u istom avionu kojim su se vratili iz Moskve u Zagreb na čudesan doček pred 550 tisuća navijača.Hrvatski reprezentativci dočekani su kao kraljevi. Velike zvijezde svjetskog nogometa, Modrić, Rakitić, Perišić i društvo smješteni su u najluksuznijem hotelu u Budimpešti u kojem noć stoji oko četiri tisuće kuna.

Naše nogometaše dočekalo je nešto više od stotinjak, uglavnom mlađih mađarskih navijača, koji se se željeli fotografirati s Modrićem i društvom. No, samo je Nikola Vlašić odlučio otići do njih, što su Mađari pozdravili s oduševljenjem.