Škoti otkrili zbog čega se toliko opijaju

EURO 22. ožu 201917:25 > 17:27
(Photo by Mark Runnacles/Getty Images)

Škoti se znaju zezati na svoj račun: jedan je korisnik Twittera tako sugerirao Theresi May da zaposli McLeisha kao voditelja pregovora jer je ''uspio Škotsku izbaciti iz Europe u samo 90 minuta.''

Nogometna reprezentacija Škotske, koja se sve teže uspjeva plasirati na velika nogometna natjecanja šokantnim je porazom protiv Kazahstana 3:0 ispala  Škotska nije bila u najjačem sastavu, ali visoki poraz od 117. reprezentacije svijeta po Fifinu renkingu ipak je velika sramota.

Radi se u reprezentaciji koja je u Ligi nacija uspjela pobijediti samo Andoru, i to na domaćem terenu, dok su na gostovanju odigrali 1:1. U kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Rusiji osvojili su tek tri boda (tri remija) i zabili svega šest golova; bodovni učinak izjednačili su samo u utakmici protiv Škotske, a ni onaj golgeterski nije daleko.

nogima je inspiracija i napeta politička situacija oko Brexita; jedan je korisnik Twittera tako sugerirao Theresi May da zaposli McLeisha kao voditelja pregovora jer je ”uspio Škotsku izbaciti iz Europe u samo 90 minuta.”