EURO 6. ruj 202021:21 > 21:22
Ross Kinnaird, Getty Images Sport

U utakmicama nedjeljnog rasporeda Lige Nacija, pobjede su upisali Finska, Rusija i Slovenija.

U utakmicama 2. kola Lige nacija Rusija je slavila kod Mađarske s 3:2, dok su nogometaši Finske s 1:0 iznenadili Irsku u Dublinu.

Rusi su nakon domaće pobjede nad Srbijom došli do trijumfa i na Puškaš Areni u Budimpešti. Rusija je već do 46. minute vodila s 3:0, a pokušaj povratka Mađara zaustavio se na dva postignuta gola. U ovoj skupini kasnije igraju Srbija i Turska.

Wales je u Cardiffu svladao Bugarsku s 1:0 pogotkom Nice Williamsa u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Do trijumfa su došli i Finci, koji su golom Jensena porazili Irsku.

U Ligi C do prvog trijumfa je došla Slovenija Matjaža Keka, koja je u Ljubljani s 1:0 porazila Moldaviju.