Procurila nova verzija Vatrenih dresova: Izgleda sjajno

EURO 4. pro 201910:29 > 10:32
Laszlo Szirtesi / Stringer

Ovoga puta na dresu dominira bijela boja, na njemu su kvadratići zapravo rombovi, nakošeni su i podsjećaju na garnituru koju su 'Vatreni' već 1998. godine nosili na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj.

Nakon što su posljednjih mjeseci nekoliko puta u javnost izišle nove garniture dresova hrvatske nogometne reprezentacije kojima javnost, blago rečeno, nije bila oduševljena, a HNS je demantirao da će to biti novi dizajn, danas je na društvenim procurio novi navodni dizajn koji izgleda mnogo bolje.

Ovoga puta na dresu dominira bijela boja, na njemu su kvadratići zapravo rombovi, nakošeni su i podsjećaju na garnituru koju su ‘Vatreni’ već 1998. godine nosili na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj.

Kombinacija koja podsjeća na onu iz prošlosti ne izgleda nimalo loše, a je li i ovoga puta u pitanju samo nečija mašta, pokazat će se na proljeće, kada će HNS i Nike službeno predstaviti nove dresove.

sport klub

Kontaktirali smo HNS i upitali ih o vjerodostojnosti ove verzije, no oni su nam samo ponovili priopćenje izdano i na temu protekle verzije: dakle, ništa još nije službeno, a novi dresovi javnosti će biti predstavljeni u ožujku.