Dobre vijesti za susjede: I Srbi domaćin ako prođu

EURO 22. stu 201912:25 > 12:26
Srdjan Stevanovic, Getty Images

Izabranici Roberta Prosinečkog doznali su odlične vijesti na današnjem ždrijebu Lige nacija održanom u Nyonu.

Unatoč katastrofalnim kvalifikacijama u kojima je Finska izborila plasman ispred BiH, Prosinečki i društvo zahvaljujući osvajanju Lige B u Ligi nacija izborili playoff za EURO 2020. godine. U prvom susretu na domaćem terenu igraju protiv Sjeverne Irske, u drugom polufinalu će snage odmjeriti Slovačka i Republika Irska, a današnji ždrijeb odlučio je kako će BiH, u slučaju da prođe biti domaćin finala.

Ostatkom ždrijeba odlučeno je da će pobjednik para Norveška – Srbija bit će domaćin Škotskoj ili Izraelu, a pobjednik para Gruzija Bjelorusija bit će domaćin finala u Ligi D.