Ronaldo zadržao zaštitare te uslikao selfie s navijačem

EURO 15. stu 201913:09 > 13:12
Getty Images

Čudesni Cristiano Ronaldo ponovno je skrenuo pažnju nogometnog svijeta na sebe.

U velikoj pobjedi Portugala nad Litvom (6:0) Ronaldo je zabio novi hat-trick, ukupno 9. za reprezentaciju i čak 55. u svojoj karijeri.

Osim svojom igrom, Portugalac iz dana u dan oduševljava i svojim potezima kojima dokazuje da je ne samo velik nogometaš, nego i velik čovjek.

Naime, baš nakon što je Ronaldo zabio svoj treći pogodak na utakmici u 65. minuti, usred igre na travnjak je utrčao jedan fanatični obožavatelj odjeven u Juventusov dres s Ronaldovim imenom i došao do CR-a te ga zagrlio. Zaštitar je došao i uhvatio navijača želeći ga izbaciti s terena, ali Ronaldo je imao smireniji pristup.

Zatražio je prekid utakmice kako bi ispunio navijačevu želju za zajedničkim selfiejem. Ali nije se zaustavio na tome, nego je svom fanu i asistirao tako što su zajedno držali mobitel.

Ronaldo je inače, i nakon prvog poluvremena odlazeći prema svlačionici zastao kako bi se fotografirao i s dječakom koji ga je molio za zajedničku sliku.