VIDEO Dinamov kapetan zabio prekrasan gol glavom

EURO 5. ruj 201923:45 > 23:50

Arijan Ademi postigao je treći pogodak za Sjevernu Makedoniju u gostujućem remiju kod Izraela (1:1).

Srdjan Stevanovic/Getty Images

Makedonija je bodom na gostovanju u Be’er Shevi ostala u igri za plasman na EURO 2020.

Povezano

Izraelci su poveli u 55. minuti golom Zahavija, a u 64. minuti makedonski kapetan Ademi je glavom postigao vrlo lijep pogodak za 1-1. Bio je to treći pogodak za Dinamovog kapetana u dresu reprezentacije i sigurno najvažniji jer je Sjeverna Makedonija ostala u utrci za plasman na EURO.

Bila je to vrlo kvalitetna utakmica u kojoj na kraju gosti ipak mogu biti sretniji bodom jer je domaćin dominirao u posljednjih 20 minuta utakmice.

Vodeća Poljska ima maksimalnih 12 bodova iz četiri utakmice, Izrael je drugi sa osam, Austrija treća sa šest, a Sjeverna Makedonija na četvrtom mjestu sa pet bodova, koliko ih ima i Slovenija uz utakmicu manje.