Njemačka šesticom ispratila Srbiju!

Alessandro Sabattini/Getty Images

U drugom kolu skupine B na Europskom U-21 prvenstvu Njemačka je sa 6:1 pobijedila Srbiju, dok je Danska s 3:1 bila bolja od Austrije.

U prvoj utakmici Danska je 3:1 pobijedila u Udinama Austriju. Danci su poveli golom Maehlea (33), da bi Austrijanci izjednačili preko Lienharta (47), a u 73. minuti njihov igrač Baumgartner je promašio kazneni udarac.

Maehle (77) i Olsen (90+3) su Dancima donijeli pobjedu u završnici i osigurali veliku šansu da ipak prođu u polufinale iako su prvu utakmicu izgubili od Njemačke (1:3).

U kasnijem terminu Njemačka je sa 6:1 ispratila Srbiju uz hat-trick Waldschmidta, dok su po jednom zabijali Richter, Dahoud i Maier. Za Srbiju je počasni gol zabio Živković u 88. minuti.

Njemačka ima šest bodova, Danska i Austrija po tri, a Srbija je na nuli.