11.06.2019 | 23.23 > 23:36

Reakcije igrača: Sreća da je bila prijateljska utakmica

Hrvatska nogometna reprezentacija poražena je od Tunisa sa 2:1 u prijateljskoj utakmici, a nakon dvoboja igrači su bili kritični prema nastupu cijele momčadi.

vida

Ryan Pierse/Getty Images

Prvi puta u povijesti Hrvatska je poražena od neke afričke reprezentacije, a iako se radi o prijateljskoj utakmici, nezadovoljstvo je bilo prisutno.

"Daleko smo stajali jedan od drugog, bez kompaktnosti, natrčali smo se bez veze. Sreća da je ovo bila prijateljska utakmica, idemo sada na zasluženi odmor", rekao je Domagoj Vida.

Strijelac jedinog pogotka za Hrvatsku Bruno Petković također je bio vidno utučen, unatoč prvom golu za reprezentaciju.

"Šteta zbog poraza, sigurno da smo htjeli zaključiti sezonu bez stresa i s pobjedom u Varaždinu. Jednostavno smo imali previše pogrešaka u prvome poluvremenu... igrali smo dobro u drugome poluvremenu, ali nije pomoglo. Vjerujem da ova momčad može i mora bolje", rekao je napadač Dinama.