Kramarić: Razmišljam o odlasku iz Hoffenheima

Reprezentacija 2. lip 201920:43 > 20:49
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Prvi napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić dao je izjavu za našeg novinara Antonija Bakovića.

Andrej Kramarić je našem novinaru Antoniju Bakoviću uoči dodjele nagrada Nogometaš u organizaciji udruge Nogometni sindikat koju možete pratiti na Sportklub televiziji otkrio tko je za njega najbolji hrvatski igrač.

“Mislim da je više-manje svima jasno, ne samo ove, nego i prijašnjih godina. Luki Modriću bi trebale pripasti sve nagrade za sve što je napravio s Realom, pričat će se o tome još dugo”, rekao je Kramarić, koji je nagradu za hrvatskog nogometaša godine dobio 2014. kao član Rijeke.

“To je najdraža nagrada koju igrač može primiti, glasovi igrača su najvrjedniji, protivnici i suigrači najbolje osjećaju kakav je tko igrač. Zaista te može napuniti samopouzdanjem. Kad sam je ja dobio, bila mi je to nova stepenica prema naprijed.”

Hrvatsku reprezentaciju iduće subote u Osijeku očekuje nastavak kvalifikacija za Euro 2020., a protivnik je Wales.

Srdjan Stevanovic/Getty Images

“Neće biti lako, ne moram ja biti taj koji će ugurati loptu u mrežu, nego da budemo fokusirani i uzmemo tri boda jer smo protiv Mađarske vidjeli kako je kad nismo. Danas je nogomet takav, od svakog se može izgubiti, nema dovoljno utakmica da bismo si mogli dopustiti puno kikseva, a oni imaju svjetskog igrača u Baleu”, rekao je Kramarić pa prokomentirao svoju sezonu u Hoffenheimu.

“Sigurno moram biti zadovoljan, najviše vlastitim brojkama, bila mi je to najbolja sezona u karijeri. Drukčije se gledaju golovi u jednoj od najjačih liga poput njemačke u odnosu na HNL. Zadovoljan sam i sretan u Hoffenheimu, tu imam sve, ali lagao bih kad bih rekao da ne razmišljam o idućem koraku. Vidjet ćemo što će se događati.”