Hrvatski reprezentativac ostvario transfer karijere

Reprezentacija 26. svi 201914:56 > 15:03
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Karlo Bartolec potpisao je za Kopenhagen do ljeta 2023. godine.

Hrvatski reprezentativac koji igra na poziciji desnog beka napustio je svoj dosadašnji klub Nordsjaelland i prešao u najbolji danski klub Kopenhagen koji je ujedno i ljuti gradski rival Nordsjaellandu.

Za Nordsjaelland Bartolec je ove sezone u svim natjecanjima sakupio 41 nastup, postigao dva gola i pridodao četiri asistencije.

“Drago mi je što se sve konačno završilo! Jedva čekam zaigrati za Kopenhagen, koji je najbolji klub u Danskoj. Ovdje ću se svake godine boriti za naslov i igrati europske utakmice. Uzbuđen sam što ću nositi dres tako slavnog kluba i igrati na ovom stadionu”, rekao je Bartolec na predstavljanju.

Bartolec je za Hrvatsku debitirao lani u listopadu, a izbornik Zlatko Dalić uvrstio ga je na popis za utakmice protiv Walesa i Tunisa.