16.04.2019 | 15.54

Modrić još jednom bolji od Đokovića

Novak Đoković

Najbolji sportaš Balkana za 2018. godinu je kapetan Hrvatske nogometne reprezentacije

Nakon što je proglašen najboljim igračem Svjetskog prvenstva, UEFA-e, FIFA-e, međunarodnog udruženja sportskih novinara te je dobio i Zlatnu loptu, Luka Modrić dobio je još jednu nagradu.

Francois Nel, Getty Images Sport

Ovaj put proglašen je najboljim sportašem Balkana u izboru bugarske novinske agencije. Slavio je ispred Novaka Đokovića koji je osvojio drugo i rumunjske tenisačice Simone Halep koja je osvojila treće mjesto.

U žiriju bugarske novinarske agencije bili su novinari iz Albanije, BiH, Hrvatske, Grčke, Makedonije, Crne Gore, Rumunjske, Srbije i Turske.