Reprezentacija prikupila gomilu humanitarnog novca!

Reprezentacija 18. ožu 201920:32 > 20:34
ss

Vatreno srce, zaklada koju su prije više od deset godina osnovali igrači i stručni stožer hrvatske nogometne reprezentacije i Rotary Club Zagreb Kaptol prikupili su 822.000 kune za pomoći Dječjoj klinici u Klaićevoj i akciji Korak u život.

HNS i članovi hrvatske nogometne reprezentacije prikupili su 411.000 kuna za kiruršku opremu Dječje klinike dok je Rotary Club Zagreb Kaptol prikupio jednak iznos za više od desetljeća staru humanitarnu akciju Korak u život kojom se omogućuje nastavak akademskog obrazovanja djeci bez odgovarajuće skrbi po završetku njihova srednjoškolskog tj. gimnazijskog školovanja.

U donjem videu pogledajte izjave prof. dr. Josipa Paladina, dr. sc. Gorana Roića, ravnatelja dječje bolnice u Klaićevoj te Darka Radišića, voditelja akcije Korak u život i člana Rotary Cluba Zagreb Kaptol.

Osnivač zaklade Hrabro srce je hrvatska nogometna reprezentacija, a inicijator akcije Korak u život je prof. dr. Josip Paladino. Reprezentacija i RAC Zagreb Kaptol iz godine u godinu pomažu one kojima je pomoć najpotrebnija i one čiji je trud izuzetno važno pomoći kako bi postali temelj boljeg hrvatskog društva.

Sjajne učinke zaklade i humanitarne akcije danas je u Maksimiru predstavio prof. dr. Paladino.