Dalić o Lovrenu: To što ću mu reći nije za javnost

Reprezentacija 17. stu 201822:58 > 22:59
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Nakon odrađenog treninga na Wembleyu, gdje travnjak nije tako dobar (čitaj: NFL spektakli su ga uništili) Dalić nije bio posve siguran u sastav. Kovačić nije trenirao, očito je da će Badelj krenuti od prve minute. I Pivarić je u prednosti ispred Jedvaja.

Kako komentiratie Lovrenov istup na društvenim mrežama nakon pobjede protiv Španjolske – pitali su engleski novinari Zlatka Dalića, kada to već nisu učinili hrvatski?

– Razgovart ću s njim, to je interna stvar. To što ću mu reći nije za javnost.

Dan Mullan/Getty Images

Bilo je to samo naoko nezgodno pitanje za Dalića. Čovjek koji je osvojio srebro, koji je igrao u finalu SP-a posebno je osjetljiv kada netko prozove bilo kojeg člana njegove reprezentacije. Baš na tom dobrom odnosu s glavnim igračima izgradio je dobru atmosferu i zajedništvo. U tom rekao bih odnosu u kojem je igračima dao veliku slobodu izordila su se i neka iščašćena ponašanja. Nije reagirao na pravi način niti nakon Vrsaljkovog i Lovrenovog dijelovanja na Instagramu nakon pobjede protiv Engleza u polufinalu SP-a.

Što će dakle Zlatko Dalić reći Dejanu Lovrenu koji je jednu slavnu reprezentaciju prozvao kako je prozvao. Neće mu reći – ništa.

Nakon odrađenog treninga na Wembleyu, gdje travnjak nije tako dobar (čitaj: NFL spektakli su uništili travnjak) Dalić nije bio posve siguran u sastav. Kovačić nije trenirao, očito je da će Badelj krenuti od prve minute. I Pivarić je u prednosti ispred Jedvaja.