Pregled nastupa reprezentativaca Hrvatske i Španjolske

Reprezentacija 12. stu 20188:30 > 8:43
Denis Doyle/Getty Images

Hrvatska i Španjolska u četvrtak (20.45) igraju uzvratnu utakmicu u Zagrebu u Ligi nacija, a uoči utakmice odlučili smo provjeriti koliko su zapažene nastupe imali reprezentativci jedne i druge države.

HRVATSKA

LOVRE KALINIĆ (Gent) – branio svih 90 minuta u porazu od Anderlechta 2:0.

DOMINIK LIVAKOVIĆ (Dinamo) – branio svih 90 minuta u pobjedi protiv Lokomotive 1:0.

KARLO LETICA (Club Brugge) – nije ulazio u igru u porazu od Charleoija 2.1.

DOMAGOJ VIDA (Besiktas) – odigrao svih 90 minuta u porazu od Sivasspora 2:1.

DEJAN LOVREN (Liverpool) – nije ulazio u igru u pobjedi protiv Fulhama 2:0.

ŠIME VRSALJKO (Inter) – igrao od 72. minute u porazu od Atalante 4:1.

MATEJ MITROVIĆ (Club Brugge) – igrao od 38. minute u porazu od Charleoija 2:1.

JOSIP PIVARIĆ (Dinamo Kijev) – nije bio u sastavu u pobjedi protiv Mariupola 4:0.

TIN JEDVAJ (Bayer Leverkusen) – odigrao prvo poluvrijeme u porazu od Red Bulla 3:0.

DUJE ĆALETA-CAR (Olympique) – nije ulazio u igru u pobjedi protiv Dijona 2:0.

ANTONIO MILIĆ (Anderlecht) – nije bio u sastavu zbog suspenzije u pobjedi protiv Genta 2:0.

LUKA MODRIĆ (Real Madrid) – odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Celte 4:2, upisao asistenciju.

IVAN RAKITIĆ (Barcelona) – igrao do 90. minute kada je dobio crveni karton u porazu od Betisa 4:3.

MILAN BADELJ (Lazio) – nije ulazio u igru u remiju protiv Sassuola 1:1.

MATEO KOVAČIĆ (Chelsea) – igrao do 82. minute u remiju protiv Evertona 0:0.

MARCELO BROZOVIĆ (Inter) – igrao do 90. minute kada je dobio crveni karton u porazu od Atalante 4:1.

FILIP BRADARIĆ (Cagliari) – igrao do 66. minute u remiju protiv SPAL-a 2:2.

MARKO ROG (Napoli) – nije ulazio u igru u pobjedi protiv Genoe 2:1.

MARIO PAŠALIĆ (Atalanta) – igrao od 71. minute u pobjedi protiv Intera 4:1.

IVAN PERIŠIĆ (Inter) – odigrao svih 90 minuta u porazu od Atalante 4:1.

ANDREJ KRAMARIĆ (Hoffenheim) – igrao do 88. minute u pobjedi protiv Augsburga 2:1, postigao pogodak.

ANTE REBIĆ (Eintracht) – odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Schalkea 3:0, upisao asistenciju.

MARKO PJACA (Fiorentina) – igrao do 66. minute u remiju protiv Frosinonea 1:1.

NIKOLA VLAŠIĆ (CSKA) – odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Zenita 2:0.

JOSIP BREKALO (Wolfsburg) – igrao od 46. minute u porazu od Hannovera 2:1.

ŠPANJOLSKA

DAVID DE GEA (Mancester United) – branio svih 90 minuta u porazu od Manchester Cityja 3:1.

KEPA ARRIZABALAGA (Chelsea) – branio svih 90 minuta u remiju protiv Evertona 0:0.

PAU LOPEZ (Betis) – branio svih 90 minuta u pobjedi protiv Barcelone 4:3.

JONNY OTTO (Wolverhampton) – odigrao svih 90 minuta u remiju protiv Arsenala 1:1.

CESAR AZPLILICUETA (Chelsea) – odigrao svih 90 minuta u remiju protiv Evertona 0:0.

DIEGO LLORENTE (Real Sociedad) – odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Levantea 3:1.

SERGIO RAMOS (Real Madrid) – odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Celte 4:2, postigao pogodak.

MARIO HERMOSO (Espanyol) – odigrao svih 90 minuta u porazu od Seville 2:1

INIGO MARTINEZ (Bilbao) – odigrao svih 90 minuta u porazu od Atletico Madrida 3:2.

JORDI ALBA (Barcelona) – odigrao svih 90 minuta u porazu od Betisa 4:3.

JOSE LUIS GAYA (Valencia) – odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Getafea 1:0.

SERGI ROBERTO (Barcelona) – odigrao svih 90 minuta u porazu od Betisa 4:3.

DANI CEBALLOS (Real Madrid) – ušao u igru u 19. minuti u pobjedi protiv Celte 4:2, postigao pogodak.

BRAIS MENDEZ (Celta) – odigrao svih 90 minuta u porazu od Reala 4:2, postigao pogodak.

RODRI HERNANDEZ (Atletico Madrid) – odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Athletico Bilbaa 3:2.

SERGIO BUSQETS (Barcelona) – igrao do 69. minute u porazu od Betisa 4:3.

PABLO FORNALS (Villarreal) – igrao do 81. minute u remiju protiv Raya 2:2.

SAUL NIGUEZ (Atletico Madrid) – odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Athletic Bilbaa 3:2.

RODRIGO MORENA (Valencia) – odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Getafea 1:0.

SUSO FERANDEZ (Milan) – odigrao svih 90 minuta u porazu od Juventusa 2:0.

IAGO ASPAS (Celta) – odigrao svih 90 minuta u porazu od Reala 4:2.

MARCO ASENSIO (Real Madrid) – igrao od 71. minute u pobjedi protiv Celte 4:2.

ISCO ALARCON (Real Madrid) – nije ulazio u igru u pobjedi protiv celte 4:2.

ALVARO MORATA (Chelsea) – odigrao svih 90 minuta u remiju protiv Evertona 0:0.