PU: Francuska bolja od Rusije, Brazil slavio u Berlinu

Reprezentacija 27. ožu 201820:00 > 20:01
Print screen/SK

U najzanimljivijim prijateljskim utakmica igranim danas, nogometaši Francuske pobijedili su Rusiju u prijateljskom susretu u Sankt Peterburgu rezultatom 3:1, Brazil je slavio u Berlinu protiv Njemačke sa 1:0, dok su Engleska i Italija remizirale na Wemleyu 1:1.

“Galske pijetlove” do slavlja protiv domaćina SP Rusije vodili su Mbappe golovima u 40. i 83. minuti i Pogba, koji je bio strijelac u 49. Jedini pogodak za domaću reprezentaciju postigao je Smolov u 68. minuti.

Francuzima je to prva pobjeda poslije poraza od Kolumbije i remija s Njemačkom, dok Rusi ne znaju za pobjedu ni u petom uzastopnom susretu.

Nogometne sile Njemačka i Brazil odigrali su prijateljski susret u Berlinu na Olimpijskom stadionu, a na kraju je Brazil slavio rezultatom 0:1.

Ovo je bio prvi susret Brazila i Njemačke nakon one katastrofe koju je Njemačka nanijela Brazilu na SP u toj zemlji, slavivši s visokih 7:1.

Brazil je došao do pobjede golom Gabriela Jesusa u 37. minuti.

U Londonu na Wembley stadionu prijateljski susret odigrali su Engleska i Italija, a utakmica je završena rezultatom 1:1. Jedini gol na utakmici za domaćine postigao je Jamie Vardy u 26. minuti, a izjednačenje Italiji donio je Insigne s bijele točke u 87. minuti.