Hrvatska U17 reprezentacija ostala bez EP

Reprezentacija 15. ožu 201818:12 > 18:14
Alexander Hassenstein Getty Images Sport

Reprezentacija Hrvatske, igrači do 17 godina, poražena je u susretu elitne runde kvalifikacija za Europsko prvenstvo od Belgije.

Kadetska reprezentacija Hrvatske poražena je u trećem kolu Grupe 2 kvalifikacija za Europsko prvenstvo od Belgije na Kantridi u Rijeci sa 2:1. Ovaj poraz za izabranike izbornika Petra Krpana znači da neće nastupiti na ovogodišnjem Europskom prvenstvu jer su u prva dva susreta zabilježili dva remija.

Belgija je povela golom Ramazabija u 19. minuti dvoboja, a na 2:0 je iz slobodnog udarca povisio Liesens u 59. minuti.

Hrvatska je uspjela ublažiti poraz golom Vuškovića u 67. minuti s bijele točke, a utakmicu je završila saigračem manje nakon što je u nadoknadi vremena drugi žuti karton dobio Putnik.