Dalić vratio Ivicu Olića u reprezentaciju

Reprezentacija 19. lis 201712:36 > 12:46
(Photo by Stu Forster/Getty Images)

Ivica Olić postao je novim članom stručnog stožera hrvatske noogmetne reprezentacije.

Legendarni napadač kockastih vraća se na poziv novog izbornika Zlatka Dalića

Vijest dolazi iz HNS-a za koji je Ivica Olić dao izjavu: “Velika mi je čast ponovno biti dio hrvatske reprezentacije, ovoga puta u jednoj novoj ulozi. Zahvaljujem izborniku Daliću na ukazanom povjerenju i učinit ću sve kako bih dao svoj doprinos ostvarivanju našeg zajedničkog cilja, a to je plasman na Svjetsko prvenstvo u Rusiju.

Dalić je već predao prvi zadatak proslavljenom hrvatskom napadaču, Olić će od petka pratiti utakmice igrača koje bi izbornik mogao koristiti u dodatnim kvalifikacijama protiv Grčke.

Jako mi je drago što je Ivica Olić prihvatio moj poziv, sve smo se brzo dogovorili jer dijelimo stav o tome što predstavlja hrvatska reprezentacija. Ivica odlično poznaje reprezentativno okruženje, s klubovima i reprezentacijom je proživio praktički sve, a njegov ‘fajterski’ duh, optimizam i zarazno pozitivan pristup bit će od velike koristi cijeloj svlačionici. Olić će već od ovoga vikenda početi s praćenjem utakmica, a ostatak stožera upotpunit ćemo do okupljanja reprezentacije u studenom“, izjavio je Dalić.

Olić je za reprezentaciju odigrao 104 utakmice i postigao 20 golova. Hrvatska će utakmice protiv Grčke igrati 9. studenog u Zagrebu, a tri dana kasnije na rasporedu je uzvrat u Grčkoj.

Izvor: HNS