CONCACAF Gold Cup: UŽIVO na Sportklub televiziji (7-26)

Patrick Smith/Getty Images

Sve utakmice ovogodišnjeg CONCACAF Gold Cupa možete pratiti UŽIVO na programima Sportklub televizije, a mi vam u prilogu donosimo najavu o tom natjecanju.

Concacaf Gold Cup je glavno nogometno natjecanje za države Kariba te Sjeverne i Srednje Amerike. Ono što je za Europljane Europsko nogometno prvenstvo, za Južnu Ameriku Copa America, to je za Sjevernu i Srednju Ameriku Gold Cup.

Ovo natjecanje se održava svake dvije godine, a prvi puta natjecanje pod ovim imenom je održano 1991. godine. Prošlogodišnji pobjednik je Meksiko, koji je i rekorder ovog natjecanja sa sedam naslova.

Leon Kuegeler/Anadolu Agency/Getty Images

Ovogodišnje četrnaesto natjecanje se održava u Sjedinjenim Američkim Državama, a trajat će od 07-26 srpnja.

Prvenstvo počinje utakmicom između Francuske Gvajane i Kanada, a utakmica počinje u 01:00 sati po ovdašnjem lokalnom vremenu.

Reprezentacije su podijeljene u tri skupine:

1. HONDURAS

2. KOSTARIKA