Hrvatska izgubila od Kine nakon jedanaesteraca

Reprezentacija 14. sij 201711:08 > 11:16
VCG/VCG via Getty Image

Kombinirana reprezentacija Hrvatske je danas izgubila u borbi za 3. mjesto na China cupu. Pobjedili su Kinezi, koji su nakon 1-1 u 90 minuta igre bili bolji u lutriji s 11 metara.

Ivanušec je u 36. minuti na ubačaj Tudora donio C reprezentaciji Hrvatske prednost protiv Kineza. Iako smo u 2. poluvremenu imali svoje prilike i zakljušiti utakmicu nakon 90 minuta, nismo uspijeli, a to su uporni Kinezi iskoristili zabivši gol u 89. minuti preko Jingbina. Nakon što je Mišić promašio s bijele točke domaćin je imao šansu te je Wang zabio za konačnu pobjedu Kine.

Naši su tako završili na posljednjem mjestu na turniru, a velika je vjerojatnost da ovi momci koji su igrali zajedno se više nikada neće naći u istom trenutku u službi reprezentacije.