Barišić uoči Portugala: Nemamo vremena, teško nam je

Reprezentacija 15. stu 202015:48 > 16:00
sportklub

Borna Barišić i Josip Juranović razgovarali su s novinarima dan nakon poraza od Švedske

sportklub

Lijevi bek Glasgow Rangersa i hrvatske reprezentacije Borna Barišić prvi je stao pred mikrofon.

“Nismo odigrali dobru utakmicu u Švedskoj, pogotovo prvo poluvrijeme. Primili smo opet dva pogotka, što nije dobro. Jedan od njih je bio iz kornera, ono što smo ranije naglašavali opet se dogodilo.”

Nastavio je Barišić u sličnom tonu

“Teško je detektirati uzroke loše igre. Ne želim pričati o alibijima, ali ima stvari koje su se loše posložile prije utakmice. Nismo dobro odigrali. Vidjeli ste i sami kako smo igrali. Nije lagano, čim dođemo na okupljanje, nemamo vremena da nešto uvježbamo. Imamo jednu prijateljsku i odmah dvije utakmice, a uvijek i netko nedostaje. Pogodilo se da sve to skupa ne izgleda dobro”, rekao je često osporavani bek.

Nova TV

Bivši kapetan Hajduka, a sada igrač poljske Legije Josip Juranović bio je nešto optimističniji.

“Prvo poluvrijeme nismo odgovorili agresivnošću, duelom, ničim potrebnim za ovakvu utakmicu, oni su imali previše prostora između naših linija, to treba popraviti da budemo što bolji protiv Portugala. Imamo puno igrača koji igraju na europskoj razini, kad su oni top, malotko nam može parirati. Protiv Portugala će biti bolje za sve nas.”