Budimir: Debi za Hrvatsku je za mene ostvarenje sna

Reprezentacija 7. lis 202023:37 > 23:44
HNS

Debitant u hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji Ante Budimir bio je oduševljen nakon pobjede protiv Švicarske

Nešto više od pola sata igre za 29-godišnjeg debitanta bilo je dovoljno da upiše asistenciju za gol i pokaže vrlo dobru igru u St.Gallenu.

Povezano

“Stvarno sam sretan i ponosan da sam imao priliku igrati za Vatrene. Još mi je draže što sam direktno sudjelovao u pobjedi asistencijom i mogu iskreno reći da je ovo ostvarenje sna. Ova pobjeda je vrlo važna jer idemo u pravom ozračju na Švedsku i Francusku i nadamo se da ćemo u te dvije utakmice pokazati što znamo i možemo.”

Na pitanje o tome kako je bilo igrati nakon dosta dugačke pauze u klubu, Budimir je odgovorio:

“Imao sam specifičnu situaciju u klubu, ali to se sve zaboravlja čim se izađe na teren za reprezentaciju. Pa danas smo praktički igrali pred domaćom publikom, cijeli stadion je navijao za nas i to je bilo zaista divno iskustvo.”

O djeljenju terena s Lukom Modrićem:

“Luku sam imao priliku loviti po terenu u španjolskoj ligi, ali sada je stvarno lijepo kada možeš s takvim igračem igrati u istoj ekipi”.