Bačić: Moglo je to puno bolje, ali zadovoljne smo

HNS

U kvalifikacijama za europsku smotru naše reprezentativke odigrale su neriješeno sa Švicarkama u Zapršeiću

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija odigrala je u petak na stadionu u Zaprešiću 1-1 protiv Švicarske u kvalifikacijama za Europsko nogometno prvenstvo.

Hrvatska je povela u trećoj minuti susreta pogotkom Ivane Rudelić, no u drugom poluvremenu Švicarska je izjednačila a strijelac je bila Ramona Bachmann u 74. minuti.

‘Da mi je netko prije utakmice rekao da ću žaliti za bodom protiv Švicarske, vjerojatno mu ne bi povjerovala, ali ipak žalimo. Mislim da je to moglo biti puno bolje, da smo mogli bolje reagirati kod njihovog gola. Imali smo priliku upisati sva tri boda, ali zadovoljne smo i s ovim’ – rekla je vratarka Doris Bačić koja je potom najavila dvoboj protiv Rumunjske:

‘Idemo korak po korak, sad se okrećemo treninzima. Poslušat ćemo izbornikove upute kako taktički ući u utakmicu, što bolje se pripremiti i ja se stvarno ne bojim nikoga ako budemo ovako igrali kao ekipa, ja sam sigurna u tri boda’ – zaključila je Bačić.