Brekala direktor kluba neće pustiti u reprezentaciju?!

Reprezentacija 11. ožu 202011:39 > 11:43
Christof Koepsel/Bongarts/Getty Images

Izvršni direktor njemačkog bundesligaša Wolfsburga, Jorg Schmadtke, rekao je kako ozbiljno razmišlja o tome da igrače kluba ne pusti u reprezentacije za vrijeme reprezentativne stanke krajem ožujka.

Joachim Sielski/Bongarts/Getty Images

Nije isključio ni Europsko prvenstvo. Inače, za Wolfsburg nastupa naš krilni napadač, Josip Brekalo

– Mislim da neću pustiti igrače. Pa i za Euro koji se sada čini daleko, no ne možemo znati da će se sigurno održati. Situacija je složena, jer će momčadi i navijači putovati po cijeloj Europi – kazao je Schmadtke za Kicker.

Bit će zanimljivo vidjeti reakciju Fife koja strogo brani klubovima da igračima onemogućuju odlaske na okupljanja reprezentacija. Bit će, također, zanimljivo vidjeti i reakciju nacionalnih i nadnacionalnih tijela vlasti ako Fifa reagira sukladno pravilniku.