Prokleti lijevi bek: Barišić u suzama napustio teren

Reprezentacija 21. velj 202010:08 > 10:14
Matthias Hangst/Getty Images

Nadamo se da će se lijevi bek Vatrenih brzo vratiti utakmicama, jer znamo da je lijevi bek vjekovima bolna točka reprezentacije

U prvoj utakmici 1/16 finala Europske lige Braga je u Glasgowu vodila 2-0 protiv Rangersa, no domaćin je velikim preokretomi upisao pobjedu 3-2.

Portugalci su poveli u 11. minuti fantastičnim golom Fransergia, a korak bliže pobjedi stigli su u 59. minuti kada je Abel Ruiz zabio za 2-0. Međutim, Rangers je furioznom završnicom okrenuo rezultat. Dva gola zabio je Hagi (67, 82), a jednog Ayodelea-Ariba (75). Borna Barišić je igrao za Rangers do 73. minute, a Nikola Katić cijeli susret.

Ono što najviše brine je nova ozljeda hrvatskog reprezentativca Borne Barišića, koji je stradao nakon jednog neugodnog starta suparničkog nogometaša. Borna se držao za leđa i u suzama napustio travnjak te ga je u 73. minuti zamijenio Greg Stewart.

Dalić je tako na novim mukama, nadamo se da će se lijevi bek Vatrenih brzo vratiti utakmicama, jer znamo da je lijevi bek vjekovima bolna točka reprezentacije. Još uvijek se ne zna kolika je ozbiljnost Bornine ozljede.