Prvi golman kluba protestira jer je doveo Kalinića!?

Reprezentacija 22. sij 202015:37 > 15:39
Denis Doyle/Getty Images

Lovre Kalinić napustio je Aston Villu koja ga je poslala na posudbu u francuski Toulouse. Do kraja sezone igrat će kao prvi vratar trenutno posljednje momčadi Ligue 1.

Kalinić bi odmah trebao uskočiti kao član prve postave u borbi za ostanak, a to se nimalo nije svidjelo trenutno prvom vrataru momčadi, Baptisteu Reynetu koji je iz protesta odbio trenirati na prvom treningu otkako se Kalinić pridružio momčadi, piše L’Equipe, a prenosi Index.

Hrvatski golman ove je sezone postao tek treća opcija nakon Toma Heatona i Örjana Nylanda. Osim toga, čelnici kluba nedavno su doveli i iskusnog Pepea Reinu iz Milana pa za Kalinića više nije bilo mjesta.

Toulouse ima samo 12 osvojenih bodova nakon 20 kola, ali još dovoljno vremena da se izvuče iz neugodne situacije.