Petković: Srbija? Ne unosim emocije u takve utakmice

sportklub

Bruno Petković večerašnju pobjedu Dinama kod Istre (2:1) odgledao je s klupe

sportklub

Tamo je i saznao protivnike hrvatske nogometne reprezentacije na Euru, te je za 24 sata prokomentirao što misli o njima.

Povezano

“Sigurno da smo dobili teške suparnike, ali na kog da smo naletjeli opet bi bilo jednako teško. Engleska je jako neugodna momčad, vidjeli smo to i u Ligi nacija, imaju stvarno odličnu momčad. Češka? Iskreno, i nisam vidio neku preveliku razliku u kvaliteti u toj trećoj jakosnoj skupini”, započinje Petković.

Povijesni Wembley za otvaranje?

“A tko god nam bude četvrti suparnik, idemo bez kalkulacija, na pobjedu. Svjesni smo svoje snage. Otvaranje na Wembleyju? To je jedan od stadiona na kojem svaki igrač mašta nastupiti, a ja tamo nisam nikada zaigrao. Meni je osobno svejedno gdje se igra, tako razmišljaju i drugi igrači. Nadamo se da će i u Londonu biti puno naših navijača koji nas uvijek i svugdje prate u velikom broju.

Četvrti protivnik vam može biti i Srbija?

“Ne unosim nikakve emocije u taj dvoboj, ako i dođe do tog obračuna sa Srbijom, nema nikakve potrebe za dizanjem tenzija. To je suparnik kao i svaki drugi”, završio je Petković.