Bomba iz Španjolske: Barcelona želi Brunu Petkovića!

Reprezentacija 18. stu 201918:40 > 18:44
Clive Brunskill/Getty Images

Navodi se kako je sportski direktor kluba sa Camp Noua, Eric Abidal bio na utakmici koju je Hrvatska u subotu igrala protiv Slovačke kako bi pratio upravo Petkovića.

Kad zabiješ pet pogodaka u prvih osam utakmica za reprezentaciju, kad si u Ligi prvaka među najistaknutijim pojedincima hrvatskog prvaka onda to ne može proći nezamijećeno.

Najbolju moguću potvrdu toga dobio je Bruno Petković! Španjolski ugledni listovi poput Marce, Diario AS-a i katalonskog Sporta pišu kako je robusni napadač Dinama i Vatrenih najnovija meta ni manje ni više no – španjolske Barcelone!

Napadač Dinama je postigao drugi gol za Hrvatsku u toj utakmici, a bio je to ukupno peti gol za reprezentaciju u osam odigranih utakmica.

Petković ove sezone igra odlično i u dresu Modrih pa je u 23 utakmice postigao 9 golova i upisao 8 asistencija.

Katalonci možda već ove zime, a sigurno narednog ljeta žele riješiti pitanje zamjene za Urugvajca Suareza koji će definitivno napustiti Camp Nou, a Petković je zbog svega navedenog jedan od glavnih kandidata za to.