Koliko Rebić ima kredita kod Dalića?

Reprezentacija 11. stu 201918:46 > 18:53
sportklub

Hrvatski izbornik Zlatko Dalić ima dosta problema s igračkim kadrom uoči utakmice sa Slovačkom.

Clive Brunskill/Getty Images

Hrvatska nogometna reprezentacija okupila se u Zagrebu, a već je odrađen i prvi trening.

Izbornik Zlatko Dalić ima puno problema s ozljedama (najnovija je Ivan Rakitić), ali i s igračima koji nemaju dovoljno minutaže u svojim klubovima, tu se prije svih misli na Antu Rebića.

Kroz nastupe u svojim klubovima izborniku se nameću brojna druga rješenja na toj poziciji, od Josipa Brekala, Mislava Oršića do Nikole Vlašića (iako to nije za njega prirodna pozicija).

Povezano

U medijima se sve više radi pritisak na izbornika oko Rebića, ali čini se kako izbornik i dalje vjeruje igraču Milana, a pohvalio ga je jučer i za nastup protiv Mađarske na Poljudu.

Ostaje pitanje koliko kredita Rebić ima kod Dalića? Čini se jako puno…