Dalić želi pričati samo o Slovacima

Reprezentacija 21. lis 201914:37 > 14:39
sportklub

Izbornik nije želio komentirati saudijske medije

Hrvatski nogometni izbornik Zlatko Dalić nije htio komentirati medijske napise vezano uz pregovore sa saudijskim klubom Al Ittihadom. Tek je istaknuo kako mu je trenutačno u fokusu samo utakmica sa Slovačkom – javlja HRT koji je uspio doći do Dalića.

Michael Regan/Getty Images

Naime, kako piše dnevnik iz Saudijske Arabije – Okaz – izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić pregovara s Al Ittihadom o preuzimanju jedne od najbogatijih momčadi s arapskog poluotoka.

Čelnici saudijskog kluba nedavno su otpustili Španjolca Josea Luisa Serru, a hrvatski izbornik prva je opcija za njegovog nasljednika. Naravno, Dalić već ima značajno iskustvo iz arapskog svijeta, prije nego je preuzeo hrvatsku nacionalnu vrstu vodio je Al Faisaly, Al Hilal i Al Ain, i to vrlo uspješno.