Hajdukovci dolaze na Poljud, ali u privatnom aranžmanu

Reprezentacija 10. lis 201911:23 > 11:37
sportklub

Igrači Hajduka dolaze na večerašnju utakmicu Hrvatske i Mađarske na Poljudu (20:45), prenosi Index.hr

Hajduk službeno ne sudjeluje u organizaciji utakmice niti organizira dolazak na Poljud. Igrači koji imaju ulaznice stižu u privatnom aranžmanu. U klubu ističu da nema raskola ni zabrana te da igrači na slobodan dan mogu kreirati svoje vrijeme kako žele.

Hrvatski nogometni savez od nedjelje je zauzeo splitski stadion i brendirao ga u boje reprezentacije. Tribine su prekrivene crveno-bijelim ceradama, a na klupama za igrače stoji natpis “Vatreni ponos”.

Čelnici Hajduka prema posljednjim informacijama neće večeras doći na Poljud. Službeni poziv od Grada Splita i HNS-a, koji su službeni organizatori susreta, dobio je samo predsjednik Uprave Marin Brbić.