10.10.2019 | 10.10

ANKETA Rebić, Vlašić ili Brekalo! Što vi mislite?

Hrvatska večeras igra vrlo važnu utakmicu kvalifikacija za Europsko prvenstvo protiv Mađarske na Poljudu.

Nikola Vlašić

Srdjan Stevanovic/Getty Images

Izbornik Zlatko Dalić rekao je da u svojoj glavi već ima sastav koji bi se trebao 'osvetiti' Mađarima za neugodan poraz u Budimpešti prije nekoliko mjeseci.

Na golu je siguran Livaković, u zadnjoj liniji Jedvaj, Vida, Lovren i Barišić, trojac u veznom redu će biti Modrić, Rakitić i Brozović. U napadu su prema svemu sudeći sigurni Perišić i Bruno Petković, dok je mjesto drugog krila poptuno otvoreno.

Znamo da je izbornik 'slab' na Antu Rebića koji nema apsolutno nikakvu minutažu od kada je prešao u Milan. Kao logičan izbor nameće se odlični Nikola Vlašić koji iz utakmice u utakmicu igra sve bolje i bolje.

Ako se Dalić kojim slučajem ne odluči za jednog od ove dvojice igrača, tu zapet kao puška čeka Josip Brekalo koji je u odličnoj formi ove sezone. Za Wolsburg je postigao tri pogotka i podijelio četiri asistencije te je jasno ako njega Dalić izabere - neće pogriješiti.

Pitamo vas, tko bi bio najbolji izbor za prvih 11 u utakmici protiv Mađarske?