Dinamova legenda u Bišćanovom stožeru

Reprezentacija 3. lis 201915:00 > 15:06
sportklub

Novi izbornik mlade hrvatske reprezentacije Igor Bišćan objavio je tko će mu biti članovi stožera, a među njima je i jedno veliko nogometno ime.

Bivši nogometaš Dinama, čovjek koji je u Japanu živa legenda – Mihael Mikić, novi je član stožera mini “Vatrenih”.

Mikić će bivšem suigraču pomagati kao volonter, a ostali pomoćnici su Renato Pilipović i Ante Tomić, te kondicijski trener Vedran Naglić.

“Zahvaljujem rukovodstvu HNS-a na povjerenju i želji koju su pokazali da preuzmem ovu dužnost. Hrvatska je nepresušni izvor velikih talenata i zato se radujem ovom izazovu. Imamo jako dobru generaciju koja može izboriti plasman na Euro, a u njoj sigurno ima igrača za A reprezentaciju. Zajedno sa svojim stožerom, uložit ću maksimum truda da ostvarimo visoke ciljeve”, izjavio je novi izbornik.