Daliću otpao branič pa pozvao kapetana Hajduka

sportklub

Kapetan Hajduka Josip Juranović dobio je poziv izbornika Zlatka Dalića da se priključi reprezentaciji i suigračima za nadolazeću kvalifikacijsku utakmicu s Azerbajdžanom koja se igra u ponedjeljak 9. rujna u Bakuu.

Dalić je tako aktivirao pretpoziv jer se Juranović nalazio na širem popisu kandidata za utakmice protiv Slovačke i Azerbajdžana.

Juranović neće konkurirati za utakmicu protiv Slovačke koja je na rasporedu večeras u Trnavi, no bit će među kandidatima za ogled protiv Azerbajdžana, a kapetan splitskog kluba konkurirat će za poziciju desnog braniča.

Juranović je dobio poziv nakon što je Tin Jedvaj osjetio zatezanje zadnje lože i po svemu sudeći otpao je za obje utakmice.

Juranović je do sada upisao jedan nastup za hrvatsku vrstu, u siječnju 2017. nastupio je u prijateljskom susretu protiv Kine.