Vida se žalio na ozljedu, ali odradio trening

Reprezentacija 3. ruj 201920:28 > 20:37
sportklub

Hrvatska reprezentacija odradila je danas trening uoči utakmice protiv Slovačke

Izabaranici Zlatka Dalića kompletirali su se dolaskom Ante Rebića i Luke Modrića, a danas su odradili i trening na pomoćnom terenu Dinama.

Jedini manji problemi dogodili su se kod Domagija Vide koji se žalio na lijevi gležanj na početku treninga. Fizioteraputi su bandažirali to mjesto i iskusni stoper odradio je trening bez poteškoća.

Evo što je rekao Tin Jedvaj, koji je ovo ljeto mijenjao klub.

‘Sviđa mi se u novom klubu. Nisam htio biti backup na pet pozicija i sad igram samo stopera. Reprezentacija je nešto drugo i tu mi nije problem igrati što izbornik traži’- istaknuo je Jedvaj.

Dominik Livaković iskoristio je neugodno razdoblje za Lovru Kalinića otkad je ovaj potpisao za Aston Villu i postao broj jedan na vratarskom mjestu.

‘U Slovačkoj smo s Dinamom osigurali europsko proljeće, a nadam se da će i nakon ove utakmice rezultat biti dobar – prokomentirao je Livaković nadolazeći kvalifikacijski susret.’

Utakmica, možda i najvažnija za rasplet u našoj skupini igrat će se u petak od 20.45h na stadionu Anton Malatinsky u Trnavi. A nakon tog dvoboja, Hrvatskoj slijedi gostovanje u Bakuu kod Azerbajdžana u ponedjeljak od 18h.