Neymar pred odlaskom, nemoguće jaka ekipa se stvara

Primera 27. kol 201917:13 > 17:23
Buda Mendes, Getty Images Sport

Neymar je ovog ljeta konstantna transfer bomba koja je svakog trenutka spremna eksplodirati, a sad se čini kako je njegov transfer gotova priča i kako se stvara takav napadački moćan stroj kakav svijet još nije vidio

Danas su održani novi pregovori u Parizu između PSG-a i Barcelone, a katalonski Mundo Deportivo tvrdi da su jutros predstavnici dva kluba pronašli rješenje. Barca će platiti 160 miliona eura za igrača, u dvije rate.

PSG je želio 100 miliona i Dembelea te Smeda, ali je na kraju prihvatio isključivo novčani iznos, kako bi mogli do kraja prijelaznog roka kupiti Paula Dybalu iz Juventusa.

Neymar je silno želio vratit se u klub iz kojeg je prije dvije godine u Pariz otišao za 222 milijuna eura.

Inače, njegov otac i Rivaldo dodatno su ga “primakli” Barceloni. Legendarni Rivaldo je objavio status na Instagramu i napisao da je igračev odlazak iz Barcelone bio pogrešan i da nikada nije trebao napustiti jedan od najboljih klubova na svijetu, ali da je voljan vratiti se i da mu svi moraju omogućiti povratak u Barcelonu.

Tu poruku podržao je i Neymarov otac tako što ju je označio sa “sviđa mi se”.

Sada se navodno samo čeka službena  potvrda Neymarovog povratka u Barcelonu, a uz Suareza, Messija i Griezmanna, pokažu li se ove tvrdnje katalonskog lista istinitima, dolazi i četvrti as za pravi poker na Camp Nou.