Raketa ponovno na klupi, sutra dovršava transfer?

Primera 25. kol 201921:07 > 21:11
Alex Caparros/Getty Images

Ivan Rakitić ponovo je na klupi za rezervne igrače u Barceloni.

Reprezentativac Hrvatske nije se našao u početnoj postavi za susret protiv Betisa, a da počinje dvije utakmice zaredom sa klupe nije se dogodilo nikad pod vodstvom Ernesta Valverdea.

Posljednji put je Rakitić dvije utakmice zaredom počeo na klupi u siječnju 2017. godine kada je trener bio Luis Enrique, a Radio Katalonija je objasnio zašto je večeras iskusni veznjak na klupi.

Vrlo je moguće da već sutra Rakitić promijeni klub. Karijeru bi mogao nastaviti u torinskom Juventusu sa kojim će rukovodstvo Barcelone sutra obaviti pregovore.

Sutra će se tako vjerovatno znati dosta toga o sudbini 31-godišnjeg hrvatskog nogometaša koji je već pet godina član Barcelone.

U karijeri je sa ovom momčadi osvojio sve, a u 269 odigranih utakmica postigao je 35 golova.